Keresés
CZ SK PL EN HU

Üzleti menedzser

Régió: nem megszabott

Feladatok

  • A cég és a termékek bemutatása,
  • Üzleti tevékenységek bővítése, a meglévő ügyfelekről való gondoskodás,
  • Új ügyfelek szerzése,
  • Közvetlen kapcsolat az ügyfelekkel,
  • Találkozók szervezése heti rendszerességgel.

Elvárásaink

  • Középiskolai végzettség,
  • Bizonyítható üzleti gyakorlat,
  • Jó kommunikációs és prezentációs készség,
  • Szervezési készségek,
  • B kategóriás jogosítvány – aktív sofőr,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • Felelősségtudat és megbízhatóság.

Amit ajánlunk

  • Stabil pozíció egy ígéretes, erős piaci háttérrel rendelkező nemzetközi cégnél (Csehország, Szlovákia, Magyarország, Lengyelország),
  • Karrier fejlődési lehetőségek,
  • Teljesítménytől függően, motiváló fizetés,
  • Önmegvalósítási lehetőségek és személyes fejlődés.

Előnyök

  • Mobil telefon, notebook internet kapcsolattal, céges autó magán célokra is,
  • Támogatás sporthoz/kulturális eseményekre/szabad idős tevékenységekhez,
  • Tanfolyamok, tanulási lehetőségek,
  • 3 év után + 1 hét szabadság.

Kezdés: megegyezés alapján
Munka végzésének helye: Magyarország

Az önéletrajzokat az alábbi e-mail címre kérjük küldjeni

LÉPJEN VELÜNK KAPCSOLATBA

A MEGRENDELÉSEK központi felvétele Tel.: 06 800 18 726
Fax.: 06 800 18 727
E-mail: megrendelesek@demos-trade.com